+48 22 827-17-68; 826-45-55 fax +48 22 826-03-54 simp@simp.pl

Władze SIMP w kadencji 2018-2022

Zarząd Główny SIMP

Imię i nazwiskoStanowiskoe-mail
dr inż. Piotr Janicki (Poznań)Prezes SIMPjanicki.poznan@wp.pl
mgr inż. Janusz Dobrzański (Rzeszów)Wiceprezesjanusz.mail@interia.pl
prof. dr hab. inż Andrzej Gołąbczak (Łódź)Wiceprezesagolab@p.lodz.pl |andrzej.golabczak@p.lodz.pl
dr hab. inż. prof. IMP Tomasz Babul (Warszawa)Wiceprezestomasz.babul@imp.edu.pl
inż. mech. Włodzimierz Fleischer (Gorzów Wlkp.)Wiceprezeswlodzimierz.fleischer@simp.pl
mgr inż. Ryszard Wycichowski (Toruń)Skarbnikr.wycichowski@op.pl
mgr Kazimierz Łasiewicki (Gorlice)Członek ZGsimp@simp.pl
dr inż. Paweł Chojnacki (Lublin)Członek ZGsimp.lublin@neostrada.pl | pawlos1965@interia.pl
mgr inż. Stanisław Królikowski (Bielsko-Biała)Członek ZGsimp@not.bielsko.pl
prof. dr hab. inż. Jan Pilarczyk (Katowice)Członek ZGjan.pilarczyk@is.gliwice.pl
mgr inż. Jan Zagórski (Kraków)Członek ZGzorpotkrakow@onet.pl
dr inż. Dariusz Raczkowski (Warszawa)Członek ZGdraczkowski60@wp.pl
dr hab. inż. prof. nzw. Tomasz Chmielewski (Warszawa)Członek ZGredakcja@pspaw.pl
dr inż. Jan Plewniak (Częstochowa)Członek ZGjanplewniak@wp.pl
mgr inż. Stanisław Adamczak (Kalisz)Członek ZGstanislaw.adamczak@op.pl

Prezydium Rady SIMP

Imię inazwiskoStanowiskoemail
Jan Pilarczyk (Katowice)Przewodniczącyjan.pilarczyk@is.gliwice.pl
Janusz Gradowski (Warszawa)Wiceprzewodniczącyjagra@onet.eu
Lesław Świętochowski (Tarnów)Wiceprzewodniczącyswietl47@poczta.onet.pl
Bogumił Duczmalewski (Sieradz)Wiceprzewodniczącyduczmal@op.pl
Magdalena Zwolińska (Lublin)Sekretarzsimpszkolenia@gmail.com

Główna Komisja Rewizyjna SIMP

Imię inazwiskoStanowiskoemail
Ryszard Matusiak (Poznań)Przewodniczącydima11@op.pl | insimp@poczta.onet.pl
Włodzimierz Adamski (Rzeszów)Wiceprzewodniczącyw_adamski@pzlmielec.com.pl
Adam Hiczuk (Wrocław)Sekretarzadam.hiczuk@rzeczoznawca-ue.com
Adam Baryłka (Warszawa)Członek Komisjiprezes@ow-simp.pl
Paweł Królikowski (Bielsko-Biała)Członek Komisjipawel@not.bielsko.pl
Maciej Matuszewski (Bydgoszcz)Członek Komisjimatus@utp.edu.pl
Stanisław Sucharzewski (Łódź)Członek Komisjilodz@simp.pl

Główny Sąd Koleżeński SIMP

Imię inazwiskoStanowiskoemail
Wiktor Obuchowicz (Zielona Góra)Przewodniczącywikobuch@zg.home.pl
Jan Porada (Rzeszów)Wiceprzewodniczącypilocik@o2.pl
Andrzej Bielański (Wrocław)Sekretarza.bielanski7@gmail.com
Andrzej Bartkiewicz (Starachowice) simpzorpot@poczta.internetdsl.pl
Wacław Gałecki (Łódź) lodz@simp.pl
Wiesław Krzymień (Warszawa) wak@op.pl
Janusz Mytko (Koszalin) oktym1@wp.pl

Członkowie SIMP w Radzie Krajowej FSNT-NOT

Imię inazwiskoOddział
Piotr JanickiPoznań
Stanisław KrólikowskiBielsko-Biała

Wykaz stałych Komisji Zarządu Głównego SIMP w kadencji 2018-2020

Nazwa komisjiImię inazwisko przewodniczącego
Komisja Statutowo-RegulaminowaRyszard Osiowy (Koszalin)
Komisja ds. Informacji i Promocji SIMPWłodzimierz Fleischer (Gorzów Wlkp.)
Komisja Kwalifikacyjna Rzeczoznawców SIMPAndrzej Gołąbczak (Łódź)
Komisja Kwalifikacyjna Wykładowców SIMPDaniela Żuk (Płock)
Komisja Historii i Tradycji SIMP 
Komisja ds. Odznak i WyróżnieńDariusz Raczkowski (Warszawa)
Komisja ds. Współpracy z WojskiemRyszard Dębski (Warszawa)
Komisja ds. Współpracy z Przemysłem i Rekomendacji TechnicznychTomasz Babul (Warszawa)
Komisja ds. Edukacji ZawodowejMałgorzata Gadomska (Szczecin)
Komisja ds. Młodej Kadry TechnicznejMagdalena Zwolińska (Lublin)
Komisja Seniorów SIMPKazimierz Gruszczyński (Kielce)
Główna Komisja Konkursowa Ogólnopolskiego Konkursu o Nagrodę i Dyplom Prezesa SIMP na najlepszą pracę dyplomową o profilu mechanicznym obronioną w państwowej wyższej uczelni technicznejJan Pilarczyk (Katowice)
Główna Komisja Konkursowa Ogólnopolskiego Konkursu o Nagrodę i Dyplom Prezesa SIMP – dla absolwentów średnich szkół technicznychStanisław Królikowski (Bielsko-Biała)
Główna Komisja Konkursowa Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Osiągnięcie Techniczne RokuWiesław Krzymień (Warszawa)

Członkowie SIMP w Komisjach i Komitetach FSNT-NOT

Nazwa Komisji/KomitetuImię inazwiskoFunkcja
Komitet N-T FSNT-NOT Normalizacji Jakości i CertyfikacjiStanisław Wierzbowskiczłonek Komitetu
Komitet N-T FSNT-NOT Polityki Techniczno-GospodarczejWłodzimierz Adamskiczłonek Komitetu
Komitet N-T FSNT NOT Gospodarki EnergetycznejJolanta Pożarowszczykczłonek Komitetu
Komitet N-T FSNT-NOT Ergonomii i Ochrony Pracy oraz Techniki w MedycynieTadeusz Czyżak
Antoni Witek
członek Komitetu
członek Komitetu
Komitet N-T FSNT-NOT Doskonalenia KadrJan Figurskiczłonek Komitetu
Komisja Seniorów i Historii Ruchu Stowarzyszeniowego FSNT-NOTEdmund Misterskiczłonek Komisji
Komisja Wyróżnień FSNT-NOTDariusz Raczkowskiprzewodniczący
Komisja Młodzieży FSNT-NOTJanusz Kowalskiczłonek Komisji
Komisja FSNT-NOT Ochrony ŚrodowiskaAndrzej Wojciechowskiczłonek Komisji
Komisja FSNT-NOT ds.Innowacji i Technologii w Biznesie Przemyśle i Podmiotach Trzeciego SektoraTomasz Babulczłonek Komisji