(022) 827-17-68; 826-45-55 fax (022) 826-03-54 simp@simp.pl

      SEKCJE I TOWARZYSTWA NAUKOWO-TECHNICZNE SIMP

      SEKCJA/TOWARZYSTWO PREZES KONTAKTWWW

      Towarzystwo Okrętowców Polskich KORAB 1)

      Jerzy Czuczmanj.czuczman@gmail.com
      Towarzystwo Rzeczoznawców Techniki Motoryzacyjnej i  Ruchu Drogowego 1) Zdzisław Urbańskizdzislaw.urbanski@gamil.com
      Towarzystwo Rzeczoznawców MajątkowychZbigniew Mazurliskam@op.pl 
      Polskie Towarzystwo Badań Nieniszczących i  Diagnostyki TechnicznejTomasz Chadytchady@zut.edu.pl
      Towarzystwo N-T Obrabiarek i  NarzędziMichał Styp-Rekowskim.styprekowski@wp.pl
      Towarzystwo Przetwórców Tworzyw PolimerowychDariusz Kwiatkowskikwiatkowski@ipp.pcz.pl
      Towarzystwo Polskich Inżynierów LotnictwaRyszard Dębski

      ryszard.debski@itwl.pl

      marek.zboinski@itwl.pl

      Polskie Towarzystwo Inżynierów MotoryzacjiPiotr Gębiśptim@simp.pl
      Towarzystwo Normalizacji i  JakościKrzysztof Wernerkrzysztofwerner@tlen.pl
      Towarzystwo Inżynierii Medycznej 1) Józef Biernatjozef.biernat@wp.pl
      Towarzystwo N-T Pojazdy Szynowe SIMPRadosław Miklaszradekradek@poczta.fm
      Towarzystwo Chłodnictwa Klimatyzacji i  Pomp CiepłaAndrzej Grzebielecangrzeb@itc.pw.edu.pl
      Towarzystwo Modelowania Procesów TechnologicznychPiotr Czyżewskip.czyzewski@wip.pw.edu.pl
      Sekcja SpawalniczaJan Plewniak janplewniak@wp.pl
      Sekcja Uszczelnień i  Techniki UszczelnianiaZdzisław Sysakzdzislaw.sysak@pwr.wroc.pl
      Sekcja Techniki UzbrojeniaJan Figurskijan.figurski@wat.edu.pl
      Sekcja PoligrafówTadeusz Chęsy

      firma@pozkal.pl

      tadeusz@pozkal.pl

      Sekcja Mechanicznych Urządzeń Zabezpieczających 1) Józef Rudzińskij.rudzin@wp.pl
      Sekcja Maszyn Roboczych Ciężkich i  Transportu BliskiegoPiotr Dudzińskipiotr.dudzinski@pwr.wroc.pl
      Sekcja Energetyczna simp@not.wroc.pl
      Sekcja Maszyn i  Ciągników RolniczychKrzysztof Zembrowskizembrowski@pimr.poznan.pl
      Sekcja Sterowania i  Napędu HydraulicznegoZygmunt Domagałazygmunt.domagala@pwr.edu.pl
      Sekcja ds.Małych i  Średnich Przedsiębiorstw  

      1) Jednostka działająca na prawach Oddziału SIMP

      Sekcje i Towarzystwa N-T działające lokalnie (wg stanu na koniec 2018r.)

      SEKCJA / TOWARZYSTWO Oddział SIMPKontakt

      Sekcja Eksploatacji Maszyn

       Bydgoszczsimp.bydgoszcz@gmail.pl
      Sekcja Metrologii Bydgoszczsimp.bydgoszcz@gmail.pl
      Sekcja Ochrony Środowiska Bydgoszczsimp.bydgoszcz@gmail.pl
      Sekcja LotniczaKaliszsimp.kalisz@wp.pl
      Sekcja LotniczaBiała Podlaskazawistowski@hemarex.pl
      Sekcja Metaloznawstwa i  Obróbki Cieplnej Krakówsimpkrakow@poczta.onet.pl
      Sekcja Ochrony Środowiska i  Radiestezji Lublinsimp.lublin@neostrada.pl
      Lubelskie Towarzystwo Historii Przemysłu Lublinsimp.lublin@neostrada.pl
      Sekcja Samochodowa Olsztynsimp.olsztyn@neostrada.pl
      Sekcja Samochodowa Piotrków Tryb.emid@neostrada.pl
      Sekcja Obróbki Plastycznej Poznańsekretariat@simp-poznan.pl
      Sekcja Transportu Wewnętrznego i  Magazynowania Poznańsekretariat@simp-poznan.pl
      Sekcja Tworzyw Sztucznych Poznańsekretariat@simp-poznan.pl
      Towarzystwo Inżynierii i  Innowacji i  Własności Przemysłowej Warszawabiuro@ow-simp.pl