(022) 827-17-68; 826-45-55 fax (022) 826-03-54 simp@simp.pl

      WYKAZ STAŁYCH KOMISJI SIMP W KADENCJI 2018-2022

      Komisja Statutowo-Regulaminowa

      Przewodniczący: Ryszard Osiowy (O/Koszalin)

      Kontakt: zorpot@inrach.com.pl

       

      Członkowie:

      1. Nestor Kantor (O/Elbląg)
      2. Marek Trzciński (O/Płock)
      3. Jerzy Lipski (O/Lublin)
      4. Ryszard Grenda (O/Łódź)
      5. Bogusław Olech (O/Szczecin) .
      6. Jan Jantas (O/Wrocław)
      7. Ryszard Wycichowski (O/Toruń)
      8. Bogdan Szupernak (O/Rzeszów)

      Komisja ds. Informacji i Promocji SIMP

      Przewodniczący: Włodzimierz Fleischer (O/Gorzów Wlkp.)

      Kontakt: gorzow@simp.pl

       

      Członkowie:

      1. Jarosław Gębka (O/Płock)
      2. Małgorzata Chodynko (O/Lublin)
      3. Stanisław Sucharzewski (O/Łódź)
      4. Wojciech Kozula (O/Wrocław)
      5. Marcin Jóskowski (O/Toruń)
      6. Zbigniew Szukalski (O/Leszno)

      Komisja Kwalifikacyjna Rzeczoznawców SIMP

      Przewodniczący: Andrzej Gołąbczak (O/Łódź)

      Kontakt: andrzej.golabczak@p.lodz.pl

       

      Członkowie:

      1. dr inż. Stanisław Młynarski (O/Kraków)
      2. dr hab. inż. Franciszek Oryński (O/Łódź)
      3. dr inż. Krzysztof Dwornik (O/Łódź)
      4. dr hab. inż. Donat Lewandowski (O/Łódź)
      5. inż. Zbigniew Neumann (O/Szczecin)
      6. Grażyna Krysińska (O/Łódź)
      7. Dariusz Ryl (O/Wałbrzych)
      8. Mieczysław Maździarz (O/Ciechanów)
      9. Marek Jędrych (O/Piotrków Tryb.)
      10. mgr inż. Zbigniew Zając (O/Bielsko-Biała)
      11. Filip Klepacki (O/Katowice)
      12. Adam Hiczuk (O/Wrocław)
      13. Jan Bystrzycki (O/Kalisz)
      14. Zbigniew Mazur (O/Lublin)

      Komisja Kwalifikacyjna Wykładowców SIMP

      Przewodniczący: Daniela Żuk (O/Płock)

      Kontakt: zorpot@plocman.pl

       

      Członkowie:

      1. Aleksander Głowacki (O/Piotrków Tryb.)
      2. Kazimierz Stec (O/Płock)
      3. Jarosław Gębka (O/Płock)
      4. Arkadiusz Sobieraj (O/Płock)
      5. Katarzyna Pachelska (O/Płock)
      6. Anna Rudawska (O/Lublin)
      7. Stanisław Kwaśniowski (O/Wrocław)

      Komisja Historii i Tradycji SIMP

      Przewodniczący: 

      Kontakt: 

       Członkowie:

      1. Jan Jędruszkiewicz (O/Kalisz)
      2. mgr inż. Robert Hoffe (O/Poznań)

      Komisja ds. Odznak i Wyróżnień

      Przewodniczący: Dariusz Raczkowski (O/Warszawa)

      Kontakt: draczkowski60@wp.pl 

      Członkowie:

      1. Jacek Fijałkowski (O/Wałbrzych)
      2. Ireneusz Jakubiak (O/Bydgoszcz)
      3. Aleksander Głowacki (O/Piotrków Tryb.)
      4. Włodzimierz Jaworski (O/Lublin)
      5. Mieczysław Staniucha (O/Łódź)
      6. Julitta Krajczyńska (O/Katowice)
      7. Stefan Skrzypiec (O/Szczecin)
      8. Zygmunt Domagała (O/Wrocław)
      9. Jan Michalak (O/Toruń)
      10. Andrzej Rysiowski (O/Kalisz)
      11. Andrzej Wnęk (O/Rzeszów)
      12. mgr inż. Andrzej Czekaj (O/Poznań)

      Komisja ds. Współpracy z Wojskiem

      Przewodniczący: Ryszard Dębski (O/Warszawa)

      Kontakt: ryszard.debski@itwl.pl

       

      Członkowie:

      1. dr inż. Maciej Michnej (O/Kraków)
      2. płk w st. spocz. inż. Zbigniew Rosiak (O/Sieradz)
      3. Edward Midera (O/Piotrków Tryb.)
      4. Zbigniew Jankowski (O/Lublin)
      5. ppłk rez. mgr inż. Sławomir Kwiecień (O/Radom)
      6. Bartosz Cybulski (O/Toruń) 

      Komisja ds. Współpracy z Przemysłem i Rekomendacji Technicznych

      Przewodniczący: Tomasz Babul (O/Warszawa)

      Kontakt: tomasz.babul@imp.edu.pl

       

      Członkowie:

      1. inż. Marek Nawalaniec (O/Kraków)
      2. Paweł Hofman (O/Jelenia Góra)
      3. Piotr Prentki (O/Bydgoszcz)
      4. Mirosław Czerw (O/Ciechanów)
      5. Edward Midera (O/Piotrków Tryb.)
      6. Artur Wierkiewicz (O/Płock)
      7. Zenon Witkowski (O/Lublin)
      8. Anna Kieracińska (O/Łódź)
      9. Adam Famulski (O/Katowice)
      10. Zdzisław Sysak (O/Wrocław)

      Komisja ds. Edukacji Zawodowej

      Przewodniczący: Małgorzata Gadomska (O/Szczecin)

      Kontakt: odk.simp.szczecin@interia.pl

       

      Członkowie:

      1. Zdzisław Borowski (O/Płock)
      2. Władysław Sołopa (O/Lublin)
      3. Dariusz Spychalski (O/Łódź)
      4. Grzegorz Loch (O/Katowice)
      5. Stanisław Kwaśniowski (O/Wrocław)

      Komisja ds. Młodej Kadry Technicznej

      Przewodniczący: Magdalena Zwolińska (O/Lublin)

      Kontakt: simpszkolenia@gmail.com

       

      Członkowie:

      1. Tomasz Wróblewski (O/Wałbrzych)
      2. Mateusz Mostowy (O/Ciechanów)
      3. Stanisław Tazbir (O/Piotrków Tryb.)
      4. mgr inż. Daniel Jancarczyk (O/Bielsko-Biała)
      5. Jakub Matuszak (O/Lublin)
      6. Rafał Izaszek (O/Łódź)
      7. Paweł Zając (O/Wrocław)

      Komisja Seniorów SIMP

      Przewodniczący: Kazimierz Gruszczyński (O/Kielce)

      Kontakt: oddzial.simpkielce@gmail.com

      Członkowie:

      1. Tadeusz Bębenek (O/Łódź)
      2. Jerzy Szwed (O/Katowice)
      3. Zbigniew Gawski (O/Lublin)
      4. Marian Skąpski (O/Wrocław)

      Główna Komisja Konkursowa Ogólnopolskiego Konkursu o Nagrodę i Dyplom Prezesa SIMP, na najlepszą pracę dyplomową o profilu mechanicznym, obronioną w państwowej wyższej uczelni technicznej

      Przewodniczący: prof. dr hab. inż. Jan Pilarczyk (O/Katowice)

      Kontakt: jan.pilarczyk@is.gliwice.pl

       

      Członkowie:

      1. dr inż. Jerzy Ickiewicz (O/Białystok)
      2. dr hab. inż. Roman Wielgosz, prof. PK (O/Kraków)
      3. mgr inż. Wojciech Andrzejewski (O/Sieradz)
      4. dr hab. inż. Michał Styp-Rekowski (O/Bydgoszcz)
      5. dr inż. Maciej Matuszewski (O/Bydgoszcz)
      6. dr inż. Jacek Rysiński (O/Bielsko-Biała)
      7. dr hab. Barbara Surowska (O/Lublin)
      8. dr inz. Małgorzata Sikora (O/Łódź)
      9. dr hab. inż. Zbigniew Mirski (O/Wrocław)
      10. dr hab. inż. Tadeusz Pawłowski (O/Poznań)

      Główna Komisja Konkursowa Ogólnopolskiego Konkursu o Nagrodę i Dyplom Prezesa SIMP – dla absolwentów średnich szkół technicznych

      Przewodniczący: Stanisław Królikowski (O/Bielsko-Biała)

      Kontakt: simp@not.bielsko.pl

       

      Członkowie:

      1. mgr inż. Tadeusz Czubaty (O/Białystok)
      2. Antoni Michalak (O/Piotrków Tryb.)
      3. mgr inż. Grzegorz Telok (O/Bielsko-Biała)
      4. mgr inż. Elżbieta Burlaga (O/Bielsko-Biała)
      5. mgr inż. Maria Mazur-Kamińska (O/Bielsko-Biała)
      6. mgr inż. Włodzimierz Dymek (O/Bielsko-Biała)
      7. Mariusz Kłonica (O/Lublin)
      8. Radosław Rosik (O/Łódź)
      9. dr inż. Andrzej Michalczewski (O/Radom)
      10. Eugeniusz Bromboszcz (O/Katowice)
      11. Krzysztof Kędzia (O/Wrocław)
      12. Jerzy Lisewski (O/Toruń)
      13. dr hab. inż. Tadeusz Pawłowski (O/Poznań)

      Główna Komisja Konkursowa Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Osiągnięcie Techniczne Roku

      Przewodniczący: Wiesław Krzymień (O/Warszawa)

      Kontakt: wkrz@ilot.edu.pl

       

      Członkowie:

      1. dr hab. inż. Sławomir Obidziński  
      2. Sylwester Borowski (O/Bydgoszcz)
      3. dr hab. Andrzej Harlecki, prof. ATH (O/Bielsko-Biała)
      4. Krzysztof Dwornik (O/Łódź)
      5. Jerzy Gołąbek (O/Katowice)
      6. Wacław Kollek (O/Wrocław)
      7. Ryszard Wycichowski (O/Toruń)
      8. Andrzej Wnęk (O/Rzeszów)
      9. dr hab. inż. Tadeusz Pawłowski