inż. Rafał Izaszek

Członek ZG

Absolwent Technikum Mechanicznego w Pabianicach, ukończył Wydział Mechaniczny w Politechnice Łódzkiej na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji.

Od marca 2004 roku do chwili obecnej, zatrudniony w Pabianickiej Fabryce Narzędzi PAFANA S.A. Praca zawodowa: pracownik działu kontroli jakości (izba pomiarów) – 1 rok, operator maszyn sterowanych numerycznie (cnc) – 4 lata, od 2009 roku doradca techniczno-handlowy. Ukończył kursy programowania obrabiarek cnc. użytkowania i doboru narzędzi skrawających, a także szkolenia w zakresie sprzedaży i zarządzania zespołem. Corocznie uczestniczy na targach i sympozjach branżowych w kraju i za granicą. Współorganizuje szkolenia, prezentacje i pokazy prób pracą narzędzi u użytkowników końcowych i dystrybutorów, a także w szkołach średnich technicznych i centrach kształcenia praktycznego.

Od 2014 roku prezes Koła Zakładowego SIMP przy PAFANA S.A., wieloletni członek Zarządu Oddziału Łódzkiego SIMP, a od obecnej kadencji wiceprezes Oddziału. Jest również wiceprezesem Towarzystwa Obrabiarek i Narzędzi SIMP Oddział w Łodzi. Współorganizował Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki w Łodzi, jest autorem zwycięskiego zgłoszenia na „Osiągnięcie Techniczne w 2016 roku” Ogólnopolskiego Konkursu SIMP. W „Wiadomościach SIMP” lipiec/sierpień/wrzesień 2022 opracował artykuł o Pabianickiej Fabryce Narzędzi PAFANA S.A.

 

Skip to content