Zamek SIMP w trudnej sytuacji. Emituje cegiełki i prosi o wsparcie

Rok zbliża się ku końcowi i choć każdy chciałby myśleć już o Świętach Bożego Narodzenia, to jednak sytuacja absolutnie do tego nie nastraja. Zamek SIMP w Rydzynie zamknięty od niemal dwóch miesięcy, z każdym dniem boryka się ze skutkami pandemii COVID-19, próbując choć częściowo rozliczać się z koniecznych rachunków. Brak możliwości prowadzenia działalności, odcina nas od możliwości zarabiania pieniędzy potrzebnych na bieżące utrzymanie tego wspaniałego zabytku, pomnika historii – Zamku SIMP.

Dlatego zdecydowaliśmy się wyemitować cegiełki w cenie 30 zł, w ramach których chcemy prosić o wsparcie nas w tym trudnym okresie. Przy zakupie cegiełki, każda z pierwszych 150 osób otrzyma bogaty kalendarz o Zamku na rok 2021, pokazujący w każdym miesiącu inne zdjęcie z widokami sal zamkowych oraz otoczenia Zamku.

Prosimy o zrozumienie naszej trudnej sytuacji i wsparcie Zamku zakupem cegiełki – każda pomoc jest niezmiernie ważna i bardzo cenna.

Cegiełki można nabywać wraz z kalendarzem w recepcji Zamku lub za pośrednictwem przelewu – nr konta bankowego: 79 1090 1245 0000 0000 2400 9731.

W przypadku przelewu konieczne jest opłacenie również przesyłki, której koszt
z uwagi na duży gabaryt kalendarza wynosi 17 zł. Tak więc przy przelewie całość wynosi 47 zł.

Dyrektor Zamku SIMP w Rydzynie
Zbigniew Szukalski
tel. 667-424-524
e-mail: zszukalski@zamek-rydzyna.com.pl
zamek-rydzyna.com.pl

Skip to content