(022) 827-17-68; 826-45-55 fax (022) 826-03-54 simp@simp.pl

      Specjalista

      Zakres obowiązków:

      • zapewnienie obsługi administracyjno-biurowej sekretariatu,
      • nadzór nad obiegiem dokumentów oraz korespondencji,
      • współpraca z urzędami administracji państwowej, bankami i innymi podmiotami zewnętrznymi,
      • współpraca z wydawnictwem wewnętrznym jednostki,
      • kompleksowa obsługa umów franczyzy
      • prowadzenie spraw związanych z energetycznymi komisjami kwalifikacyjnymi.

      Wymagania:

      • wykształcenie wyższe (preferowane humanistyczne),
      • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
      • bardzo dobra znajomość MS Office,
      • skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji,
      • doskonała organizacja i umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy:

      • stabilne zatrudnienie,
      • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych prac,
      • pracę w centrum Warszawy,
      • korzystanie z opieki medycznej.

      Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV oraz oświadczenia w formie odrębnego dokumentu o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w ramach jednostki – zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. z 2016 r. poz. 922)”  – na adres: simp@simp.pl.

      Jednocześnie informujemy, że jednostka zastrzega sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłane dokumenty nie będą zwracane.